Skoči na glavno vsebino

Z IGRO NA POT K ZDRAVJU

Že štirinajsto leto je Komunala Novo mesto pripravila prireditev ob dnevu Zemlje. Dolenjske šole, društva, nevladne organizacije, rokodelci, čebelarji,… smo predstavili svoje dejavnosti na stojnicah. Naša šola se je predstavila s stojnico z naslovom Z igro na pot k zdravju, na kateri smo predstavljali igre, ki so se jih igrali nekoč. Nekatere igre smo predelali v namizne igre, ki so se jih obiskovalci lahko tudi igrali.Obiskovalci stojnice so se aktivno vključevali v pestro ponudbo dejavnosti. Dogajanje na odru je s svojim nastopom otvoril raper Zlatko, sledili pa so pevski, instrumentalni in gledališki nastopi šol in ostalih društev.

 FOTOGRAFIJE

Že štirinajsto leto je Komunala Novo mesto pripravila prireditev ob dnevu Zemlje. Dolenjske šole, društva, nevladne organizacije, rokodelci, čebelarji,… smo predstavili svoje dejavnosti na stojnicah. Naša šola se je predstavila s stojnico z naslovom Z igro na pot k zdravju, na kateri smo predstavljali igre, ki so se jih igrali nekoč. Nekatere igre smo predelali v namizne igre, ki so se jih obiskovalci lahko tudi igrali. Obiskovalci stojnice so se aktivno vključevali v pestro ponudbo dejavnosti. Dogajanje na odru je s svojim nastopom otvoril raper Zlatko, sledili pa so pevski, instrumentalni in gledališki nastopi šol in ostalih društev.

 FOTOGRAFIJE

Dostopnost