Skoči na glavno vsebino

Strokovni delavci

Razredniki v šolskem letu 2023/24

 

1. a

Davidović Kristina

5. a

Bahor Simona

1. b

Živa Košak Blažič

5. b

Kovač Saša

1. c

Žagar Tanja

5. c

Komes Anja

1. d

Turk Tina

5. d

Račič Mateja

2. a

Pavlin Tatjana

6. a

Tratar Božič Polonca

2. b

Masnik Sabina

6. b

Rustja Nataša

2. c

Selak Andreja

6. c

Godina Tina

2. d

Turk Tamara

7. a

Tušar Pintarič Bernarda

3. a

Makše Saša

7. b

Brkić Špela Gizela

3. b

Sivec Maja

7. c

Petelin Vilma

3. c

Brudar Saša

8. a

Črtalič Katarina

3. d

Miklič Suzana

8. b

Luštek Jerneja

4. a

Pahljina Vesna

8. c

Uhan Daša

4. b

Šumak Nina

9. a

Šinkovec Peter

4. c

Vrban Gabrijela

9. b

Krese Rok

4. d

Žiberna Simona

 

 

 

Učitelji v šolskem letu 2023/24

 

PRIIMEK IN IME

delovno mesto

Ajdišek Petra

učiteljica ISDP

Antončič Božislava

učiteljica ISDP

Bahor Simona

učiteljica RP

Barbič Andreja

učiteljica OPB, ISDP

Bobnar Ana

učiteljica OPB, ISDP

Brkić Špela Gizela

učiteljica TJA

Brudar Saša

učiteljica RP

Bučar Janja

učiteljica OPB

Bukovec Dunja

učiteljica GEO

Colarič Damjana

učiteljica OPB, ISDP

Črtalič Katarina

učiteljica SLJ

Davidović Kristina

učiteljica RP

Fink Tanja

učiteljica ISDP

Fišter Irena

učiteljica DSP

Franko Teja

učiteljica MAT

Gabrijel Nevenka

učiteljica MAT, TIT

Godina Tina

učiteljica TJA

Gorenjc Barbara

druga strokovna delavka v 1. razredu

Gršić Urška

učiteljica OPB, ISDP

Jeraj Jazbec Maja

druga strokovna delavka v 1. razredu

Juršić Monika

učiteljica DSP

Keršič Doris

učiteljica GUM

Klančar Slavka

učiteljica TJA

Klobučar Anja

učiteljica TJA v 1. VIZ obdobju

Kobe Bernarda

učiteljica ISDP

Kočevar Marjeta

učiteljica NEM, ISDP

Komes Anja

učiteljica RP

Kos Urša

učiteljica ŠPO

Košak Blažič Živa

učiteljica RP

Kovač Saša

učiteljica RP

Kraševec Nina

učiteljica TJA

Kraševec Skubic Anja

učiteljica ZGO, SLJ

Krese Rok

učitelj MAT, TIT, RAČ

Leban Nina

učiteljica RP / druga učiteljica v 1. razredu

Luštek Jerneja

učiteljica SLJ, DKE

Macedoni Klavdija

učiteljica ISDP

Makše Saša

učiteljica RP

Marijan Mira

druga učiteljica v 1. razredu

Masnik Sabina

učiteljica RP

Mikec Lidija

učiteljica FIZ, MAT

Miklič Suzana

učiteljica RP

Pahljina Vesna

učiteljica RP

Pavlin Tatjana

učiteljica RP

Petelin Vilma

učiteljica LUM

Prah Renata

učiteljica ISDP, OPB

Račič Mateja

učiteljica RP

Resnik Norma

učiteljica ŠPO

Rustja Nataša

učiteljica BIO, GOS

Selak Andreja

učiteljica RP

Sivec Maja

učiteljica RP

Skrt Mateja

učiteljica RP

Strgar Nina

učiteljica DSP

Šetina Tina

učiteljica RP

Šinkovec Peter

učitelj ŠPO

Šmid Petra

učiteljica OPB

Šumak Nina

učiteljica RP

Tratar Božič Polonca

učiteljica SLJ

Turk Tamara

učiteljica RP

Turk Tina

učiteljica RP

Tušar Pintarič Bernarda

učiteljica MAT, FIZ

Uhan Daša

učiteljica ZGO

Vrban Gabrijela

učiteljica RP

Žagar Tanja

učiteljica RP

Žiberna Simona

učiteljica RP

 

 

Drugi strokovni delavci

 

IME IN PRIIMEK

Delovno mesto

Maja Femc

knjižničarka

Jaka Čop

računalnikar

Erika Medvešek

organizatorica šolske prehrane

Darja Padovan

svetovalna delavka

Jasmina Žagar Iskra

svetovalna delavka, izvajalka DSP

Tina Močnik

svetovalna delavka

Katja Krevs

svetovalna delavka, izvajalka DSP

 

 

 

Dostopnost