Skoči na glavno vsebino

V sredo, 5. 6. 2019, je v Žalcu potekalo državno prvenstvo v atletiki in košarki 3×3. Na tekmovanje v atletiki so se uvrstili trije naši učenci: Jan Radakovič v teku na 60 metrov (18. mesto), Mala Malenšek v skoku v višino (17. mesto) in Alen Jereb v suvanju krogle (11. mesto).

Hkrati je potekalo tekmovanje v košarki 3×3, kjer so naše učenke Mala Malenšek, Vana Bašić, Lana Prešern in Sara Bevc pokazale odlično in prepričljivo igro ter na koncu osvojile zasluženo 3. mesto.

 

 

Vsem tekmovalcem čestitamo za dosežene uvrstitve.

V ponedeljek, 3. 6. 2019, pa je potekalo državno prvenstvo v akvatlonu na katerega se je uvrstilo kar osem naših učencev. Najboljša med njimi sta bila Marko Špoljar in Lovro Seliškar, ki sta osvojila zelo dobro 7. in 8. mesto v kategoriji najmlajših učencev. Tudi njima in vsem ostalim iskreno čestitamo.

Peter Šinkovec in Petra Šmid

Dostopnost